Biorezonance Bicom®

Biorezonance má vliv na potlačení chuti a následně i závislosti klienta. Velkou výhodou této metody je značná úspěšnost léčby. Zatímco u standardních metod je vykazován 7 % efekt, při využití metody odvykání biorezonancí se dosahuje více než 80 % úspěšnosti.

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost přibližně 80%. Někteří terapeuti uvádějí až 95%

Bicom vysílá do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Biorezonanční metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Biorezonanční přístroj splňuje veškeré normy pro provoz a s úspěchem se využívá jak ve zdravotnictví, tak při odvykání kouření již v mnohaevropských státech.

Rezervace telefonicky na čísle
+420 734 269 679

nebo online

Rezervace

PROVOZOVNA

Odvykání kouření
Biorezonance Bicom®

Šunychelská 1159
Bohumín
735 81
Česká republika

KONTAKT

Telefon: +420 734 269 679
E-mail: pazderait@seznam.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ