Odvykání kouření

Počítačová metoda je prováděna moderní technologií pomocí terapeutického přístroje BICOM OPTIMA, který pracuje na bázi elektromagnetického působení.

Toto zařízení je s úspěchem využívané v zahraničí, převážně v Německu. Metoda nemá negativní účinky na organismus. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je prokázána úspěšnost až 80%.

Každý klient přinese nedopalek cigarety, který je vložen do detekční elektrody elektromagnetického rehabilitačního přístroje BICOM OPTIMA pro provedení analýzy. Na základě této analýzy vysílá přístroj zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na okolí chuťových buněk. Tímto dochází k potlačení tzv. nikotinového hladu. Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat.

Celý proces trvá cca 45 min., je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák. Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.

Přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť protinikotinový zákrok neodstraní motorické reflexy - rituály, které si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření (např. káva + cigareta).
Berte, prosím, biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně zdarma do 30-ti dnů.

Upozornění
Biorezonanční metoda se nedoporučuje – těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem a v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Pokud jste se rozhodli antinikotinovou terapii vyzkoušet je důležité se předem telefonicky objednat.


Rezervace telefonicky na čísle
+420 734 269 679

nebo online

Rezervace

PROVOZOVNA

Odvykání kouření
Biorezonance Bicom®

Šunychelská 1159
Bohumín
735 81
Česká republika

KONTAKT

Telefon: +420 734 269 679
E-mail: pazderait@seznam.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ